menu
Rezervace Gold G+ Club
Roll down

Tým 

scrolldown

 

Vadim Grichenko
Managing Director

Vadim vystudoval vysokou školu ve Velké Británii. Má velké zkušenosti v oblasti mezinárodního obchodu. Podílí se na spoluřízení několika významných koncernů v Kazachstánu. V současné době vykonává funkci Managing Directora a patří mezi demokratické typy managerů.

Tel.: +420 354 619 441,  E-mail: vadim.grichenko,galahotels,cz

 

 

 

Marián Rapáč
Business Director

Před nástupem do GALA HOTELS, s. r. o. pracoval Marián např. na pozici regionálního ředitele prodeje a marketingu, kde měl na starosti 5 hotelů v Mariánských Lázních. Kromě hotelnictví vystudoval také marketingové komunikace, ekonomiku, absolvoval obor pedagogiky v České republice, cestovní ruch a event management v zahraničí. V současné době se dále vzdělává v oboru marketing.

Tel.: +420 354 619 480, E-mail: marian.rapac,galahotels,cz

 

 

 

Iva Růžičková
Sales Manager

Iva vystudovala Hotelovou školu v Mariánských Lázních, a proto má také blízko k hotelnictví a cestovnímu ruchu. Mnoho let pracovala v obchodních pozicích. Specializuje se na MICE cestovní ruch a skupinový cestovní ruch. Iva rozvíjí business development společnosti GALA HOTELS, s. r. o. a projekty typu Kids World.

Tel.: +420 354 619 440, E-mail: iva.ruzickova,galahotels,cz

 

 

 

Milena Valterová
HR Manager

Milena má více než 20-leté zkušenosti v oblasti rozvoje a řízení lidských zdrojů, personalistice a mzdovém účetnictví. Je odborníkem v oblasti lidských zdrojů. Před nástupem do společnosti GALA HOTELS, s. r. o. pracovala více než 20 let jako personalistka a mzdová účetní.

Tel.: +420 354 619 449, E-mail: personalni,galahotels,cz

 

 

 

Kateřina Zbíralová
Financial Manager

Kateřina vede účetní a ekonomické oddělení z pozice finančního managera, kontroluje výstupní reporty pro účetnictví. Má několikaleté zkušenosti v účetní a daňové oblasti. Je odborníkem na různé typy účetních a výkazových standardů i metod na české účetní předpisy. Před nástupem do společnosti GALA HOTELS, s. r. o. pracovala více než 10 let jako vedoucí ekonomického oddělení.

Tel.: +420 354 697 224, E-mail: ekonom,galahotels,cz

 

Soňa Filipová
F&B Manager

Několik let po maturitě na elektrotechnické škole začala Soňa v roce 1994 pracovat ve společenské branži kasin a hotelů. Působila několik let v Praze a v roce 1998 odcestovala do USA. V USA získávala zkušenosti v oblasti gaming her a působila na výletních lodích ve společnosti Princess Cruis a poté v Las Vegas. V roce 2002 se vrátila do Evropy, konkrétně do Švýcarska a pracovala dál ve stejné branži. Vystudovala ve Švýcarsku německý institut a absolvovala několik kurzů týkajících se klientská péče a vedení lidí v hotelnictví. V dubnu 2016 se vrací do České republiky a využívá svých mezinárodních zkušeností a poznatků z jejího dlouholetého působení v zahraničí.

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: provoz.monty,galahotels,cz

 

 

Richard Valter
F&B Manager

Po ukončení studia v Mariánských Lázních prošel různými pracovními funkcemi od číšníka až po ředitele hotelu. V současné době využívá své mnohaleté zkušenosti z hotelnictví ve společnosti GALA HOTELS, s.r.o a to v hotelu Excelsior ve funkci F&B Managera. 

Tel.: +420 354 697 224,  E-mail: provoz,galahotels,cz

 

Zuzana Fiury
F&B Manager

U předchozího zaměstnavatele začínala svou kariéru v odbytových střediscích hotelu Excelsior a postupně se vypracovala na Restaurant Managera v hotelu Excelsior. Má odborné vzdělání v oboru gastronomie a později si doplnila i ekonomické vzdělání. Na základě výborných výsledků a zkušeností s vedením týmu u spol. GALA HOTELS, s. r. o. přijala nabídku pracovat jako F&B Manager hotelu Excelsior a v současné době patří do řídícího týmu hotelu Chateau Monty SPA Resort ****, jejíž hlavním úkolem je kvalitativně posunout služby hotelu na úroveň nejlepších mariánskolázeňských hotelů.

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: zuzana.fiury,galahotels,cz

 

 

 

Daniela Čechová
Front office Manager

Daniela vystudovala Hotelovou školu v Kladně. Do našeho týmu nastoupila před dvěma lety se zkušenostmi z mezinárodního hotelového řetězce a velmi rychle se adaptovala. Miluje výzvy, řešení zapeklitých situací a interakci mezi klientem a managementem. Do všeho jde na 120 %. Nevymýšlí důvody, ale způsoby, jak věci měnit a chtít je udělat lepšími.

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: daniela.cechova,galahotels,cz

 

 

 

Marek Bednář
Wellness Manager

Marek je členem týmu GALA HOTELS prakticky od samého začátku. K pohostinství a gastronomii má velmi blízko díky svému vzdělání, ale také tím, že pochází přímo z Mariánských Lázní. Marek je nejempatičtějším členem našeho týmu, který dokáže naslouchat nejen klientům, ale i kolegům. Vládne uměním přesvědčit a prosadit nápad. Jeho oblíbeným heslem je “Chceš-li vybudovat velikou firmu, vybuduj napřed sebe.” A my s ním v tomto jednoznačně souhlasíme.

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: balneo,galahotels,cz

 

 

 

Martina Svátová
Wellness Manager

Martina poprvé nastoupila na Chateau Monty SPA Resort v roce 2001 jako terapeutka a začala si rozšiřovat svojí kvalifikaci o další kurzy. V roce 2016 přijala nabídku vést tým celého SPA a Wellness oddělení hotelu. Má neustálou chuť tvořit nové služby. Chuť a umění vytvořit z mlhavého zadání inovaci, která bude dávat smysl a povede k výsledku. Přináší do týmu pohodu a chuť se každý den smát. Svojí práci miluje, a proto se i nadále vzdělává v nových trendech Medical SPA & Wellness.

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: spa,galahotels,cz