menu
Rezervace Gold G+ Club
Roll down

Tým 

scrolldown

 

 

Ing. Marián Rapáč, MSc., MBA, Ph.D.
Managing Director

Před nástupem do GALA HOTELS, s. r. o. pracoval Marián např. na pozici regionálního ředitele prodeje a marketingu, kde měl na starosti 5 hotelů v Mariánských Lázních. Kromě hotelnictví vystudoval také marketingové komunikace, ekonomiku, absolvoval obor pedagogiky v České republice, cestovní ruch a event management v zahraničí. V současné době se dále vzdělává v oboru marketing.

Tel.: +420 354 619 480, E-mail: marian.rapac,galahotels,cz

 

 

 

Iva Růžičková
Sales Manager

Iva vystudovala Hotelovou školu v Mariánských Lázních, a proto má také blízko k hotelnictví a cestovnímu ruchu. Mnoho let pracovala v obchodních pozicích. Specializuje se na MICE cestovní ruch a skupinový cestovní ruch. Iva rozvíjí business development společnosti GALA HOTELS, s. r. o. a projekty typu Kids World.

Tel.: +420 354 619 440, E-mail: iva.ruzickova,galahotels,cz

 

 

 

Kateřina Zbíralová
Financial Manager

Kateřina vede účetní a ekonomické oddělení z pozice finančního managera, kontroluje výstupní reporty pro účetnictví. Má několikaleté zkušenosti v účetní a daňové oblasti. Je odborníkem na různé typy účetních a výkazových standardů i metod na české účetní předpisy. Před nástupem do společnosti GALA HOTELS, s. r. o. pracovala více než 10 let jako vedoucí ekonomického oddělení.

Tel.: +420 354 697 224, E-mail: ekonom,galahotels,cz

  

Zuzana Fiury
F&B Manager

U předchozího zaměstnavatele začínala svou kariéru v odbytových střediscích hotelu Excelsior a postupně se vypracovala na Restaurant Managera v hotelu Excelsior. Má odborné vzdělání v oboru gastronomie a později si doplnila i ekonomické vzdělání. Na základě výborných výsledků a zkušeností s vedením týmu u spol. GALA HOTELS, s. r. o. přijala nabídku pracovat jako F&B Manager hotelu Excelsior a v současné době patří do řídícího týmu hotelu Chateau Monty SPA Resort ****, jejíž hlavním úkolem je kvalitativně posunout služby hotelu na úroveň nejlepších mariánskolázeňských hotelů.

Tel.: +420 354 697 240,  E-mail: zuzana.fiury,galahotels,cz

 

 

Ing. Tereza Mirvaldová
F&B Manager

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: provoz2,galahotels,cz

 

 

Martina Jakubíková
Junior Financial Manager

Martina má dlouholetou praxi v oboru účetnictví a ekonomiky. V posledních letech pracovala ve vedení hotelu a zároveň i jako ekonomka. Těchto zkušeností chce využít i ve společnosti GALA HOTELS.

Tel.: +420 354 697 224,  E-mail: provoz,galahotels,cz

 

 

Daniela Čechová
Front office Manager

Daniela vystudovala Hotelovou školu v Kladně. Do našeho týmu nastoupila před dvěma lety se zkušenostmi z mezinárodního hotelového řetězce a velmi rychle se adaptovala. Miluje výzvy, řešení zapeklitých situací a interakci mezi klientem a managementem. Do všeho jde na 120 %. Nevymýšlí důvody, ale způsoby, jak věci měnit a chtít je udělat lepšími.

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: daniela.cechova,galahotels,cz

 

 

 

Dagmar Povondrová
Wellness Manager

Dagmar vystudovala Střední zdravotní školu a dále si své vzdělání doplnila o několik kurzů v oboru wellness a lázeňství. V milulém zaměstnání pracovala jako vrchní setra a v naší společnosti přijala výzvu a nastoupila na pozici SPA Managera. Svou práci má velmi ráda, od svých kolegů vyžaduje dobře odvedenou práci i dobrou pracovní morálku. Pro Dagmar je důležitá spokojenost jak klientů, tak i zaměstnanců.

 

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: balneo,galahotels,cz

 

 

 

Martina Svátová
Wellness Manager

Martina poprvé nastoupila na Chateau Monty SPA Resort v roce 2001 jako terapeutka a začala si rozšiřovat svojí kvalifikaci o další kurzy. V roce 2016 přijala nabídku vést tým celého SPA a Wellness oddělení hotelu. Má neustálou chuť tvořit nové služby. Chuť a umění vytvořit z mlhavého zadání inovaci, která bude dávat smysl a povede k výsledku. Přináší do týmu pohodu a chuť se každý den smát. Svojí práci miluje, a proto se i nadále vzdělává v nových trendech Medical SPA & Wellness.

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: spa,galahotels,cz