menu
Rezervace Guest Club
Roll down

Tým 

scrolldown

 

 

Ing. Marián Rapáč, MSc., MBA, Ph.D.
Managing Director

Před nástupem do GALA HOTELS, s. r. o. pracoval Marián např. na pozici regionálního ředitele prodeje a marketingu, kde měl na starosti 5 hotelů v Mariánských Lázních. Kromě hotelnictví vystudoval také marketingové komunikace, ekonomiku, absolvoval obor pedagogiky v České republice, cestovní ruch a event management v zahraničí. Vystudoval doktorandské studium v oboru marketing a v současné době studuje práva. 

Tel.: +420 354 619 480, E-mail: marian.rapac,galahotels,cz

 

 

 

Kateřina Zbíralová
Financial Manager

Kateřina vede účetní a ekonomické oddělení z pozice finančního managera, kontroluje výstupní reporty pro účetnictví. Má několikaleté zkušenosti v účetní a daňové oblasti. Je odborníkem na různé typy účetních a výkazových standardů i metod na české účetní předpisy. Před nástupem do společnosti GALA HOTELS, s. r. o. pracovala více než 10 let jako vedoucí ekonomického oddělení.

Tel.: +420 354 619 401, E-mail: ekonom,galahotels,cz

 

Věra Hlaváčková
HR Manager

Uplynulých dvanáct let pracovala Věra v oboru lidských zdrojů. Specializuje se na nové inovativní přístupy a zaměřuje se na optimalizaci procesů ve snaze zvýšit efektivitu práce a spokojenost zaměstnanců. Její odborné znalosti zahrnují management lidských zdrojů, recruitment a rozvoj lidských zdrojů a řízení dalších projektů v oblasti lidských zdrojů. Ve svém volném čase se věnuje rodině a relaxuje při kvalitní hudbě a současné literatuře. 

Tel.: +420 354 619 449, E-mail: personalni,galahotels,cz

  

Zuzana Fiury
F&B Manager

U předchozího zaměstnavatele začínala svou kariéru v odbytových střediscích hotelu Excelsior a postupně se vypracovala na Restaurant Managera v hotelu Excelsior. Má odborné vzdělání v oboru gastronomie a později si doplnila i ekonomické vzdělání. Na základě výborných výsledků a zkušeností s vedením týmu u spol. GALA HOTELS, s. r. o. přijala nabídku pracovat jako F&B Manager hotelu Excelsior a v současné době patří do řídícího týmu hotelu Chateau Monty SPA Resort ****, jejíž hlavním úkolem je kvalitativně posunout služby hotelu na úroveň nejlepších mariánskolázeňských hotelů.

Tel.: +420 354 697 240,  E-mail: zuzana.fiury,galahotels,cz

 

Roman Poslední 
F&B Manager

Celá profesní kariéra Romana je spjata s hotelovým provozem. Po studiu hotelové školy v Mariánských Lázních působil v zahraničí i v ČR na vedoucích pozicích řízení hotelů. V posledních 10 letech se specializuje na oblast F&B. Ve společnosti Galahotels zastává významnou funkci pro zajištění kvality celého gastroprovozu. Organizuje a dohlíží na provoz restaurace, baru a stravovacích služeb. Spolu s šéfkuchaři se podílí na přípravě atraktivní nabídky menu, aby si hosté hotelu svůj pobyt skutečně vychutnali.

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: provoz2,galahotels,cz

 

 

 

Lenka Fojtíková
Sales Manager

Lenka vystudovala Vyšší odbornou školu cestovního ruchu v Karlových Varech. 25 let vedla vlastní cestovní kancelář a má mnohaleté zkušenosti v obchodní činnosti na tuzemském i zahraničním trhu a v oblasti marketingu. V Galahotels pracuje na pozici obchodního manažera provozoven společnosti. Zaměřuje se na objednávky a rezervace a klientský servis. Zprostředkovává komunikaci mezi novými a stávajícími obchodními partnery a zajišťuje prezentaci hotelu.

Tel.: +420 354 619 440,  E-mail: sales,galahotels,cz

 

 

Daniela Čechová
Front office Manager

Daniela vystudovala Hotelovou školu v Kladně. Do našeho týmu nastoupila před dvěma lety se zkušenostmi z mezinárodního hotelového řetězce a velmi rychle se adaptovala. Miluje výzvy, řešení zapeklitých situací a interakci mezi klientem a managementem. Do všeho jde na 120 %. Nevymýšlí důvody, ale způsoby, jak věci měnit a chtít je udělat lepšími.

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: daniela.cechova,galahotels,cz

 

 

 

Dagmar Povondrová
Wellness Manager

Dagmar vystudovala Střední zdravotní školu a dále si své vzdělání doplnila o několik kurzů v oboru wellness a lázeňství. V milulém zaměstnání pracovala jako vrchní setra a v naší společnosti přijala výzvu a nastoupila na pozici SPA Managera. Svou práci má velmi ráda, od svých kolegů vyžaduje dobře odvedenou práci i dobrou pracovní morálku. Pro Dagmar je důležitá spokojenost jak klientů, tak i zaměstnanců.

  Tel.: +420 354 697 111, E-mail: balneo,galahotels,cz

 

 

 

Martina Slavíčková
Wellness Manager

Martina poprvé nastoupila na Chateau Monty SPA Resort v roce 2001 jako terapeutka a začala si rozšiřovat svojí kvalifikaci o další kurzy. V roce 2016 přijala nabídku vést tým celého SPA a Wellness oddělení hotelu. Má neustálou chuť tvořit nové služby. Chuť a umění vytvořit z mlhavého zadání inovaci, která bude dávat smysl a povede k výsledku. Přináší do týmu pohodu a chuť se každý den smát. Svojí práci miluje, a proto se i nadále vzdělává v nových trendech Medical SPA & Wellness.

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: spa,galahotels,cz