menu
Rezervace Guest Club
Roll down

Montíkovo dětský svět

scrolldown

Rok 2016 se zapíše do historie hotelu Chateau Monty SPA Resortu.

Ve spolupráci s jednou z předních českých dětských designérek, paní Romanou Andělovou, začal vznikat nový koncept dětského světa na Chateau Monty SPA Resort v Mariánských Lázních. Z jejích nejznámějších prací je možné jmenovat postavičky Krkounů nebo postavičky na jogurtech Olmíci.

Naším přáním bylo vytvořit pro děti, které přijedou společně s rodiči na dovolenou do našeho hotelu, příjemné prostředí, unikátní dětský koutek a spoustu dalších dárků, které si můžou odvézt domů.

Na našich schůzkách začal postupně vznikat nový maskot hotelu jménem Montík – je to hodný a kamarádský duch, který hlídá v noci všechny malé návštěvníky a ve dne propůjčuje svojí tvář na dětská prostírání nebo omalovánky a moc rád se nechává „lechtat“ různobarevnými pastelkami.

Dětský koutek je jeho domovem, ale rád se nechá vyrušit každým malým návštěvníkem a sleduje se zájmem každou jeho hru.

Pro naše nejmenší hosty bude také připravena plyšová varianta Montíka nebo přívěsky, které jim připomenou úžasnou dovolenou v našem Chateau Monty SPA Resortu.

Montík bude provázet dětské návštěvníky v každém koutu hotelu – v oddělení wellness si děti vyzkouší Montíkovu duchařskou masáž, v našem Lobby baru si dají zmrzlinový pohár v hrnečku kamaráda Montíka (ten si také odnesou s sebou domů) a nebo si prostě jen tak zakoupí na recepci Chateau Monty SPA Resortu puzzle, vystřihovánky, tričko nebo čepici – samozřejmě vše s motivem našeho milého Montíka.

Každý dětský návštěvník obdrží Montíkův pas, do kterého bude sbírat razítka a při dosažení plného počtu dostane od kamarádského ducha Montíka krásný dárek.

Těšíme se na Vás!

0 0