menu
Rezervace Guest Club
Roll down

 

scrolldown

Léčebná zkrášlující péče

Ve spolupráci s kosmetickou firmou Maria Medica a NUSKIN jejími produkty poskytujeme nabízíme našim klientům nové léčebné postupy, které využívají vysoký terapeutický potenciál jílu a dalších přírodních materiálů, jako jsou je konopí pěstované místní certifikovanou manufakturou, která používá pouze certifikované a lékařsky kultivované odrůdy konopí k výrobě konopného oleje. Dále jde například o:

  • Bílý jíl, který je ceněn pro své detoxikační účinky.
  • Zelený jíl který vykazuje velmi příznivé terapeutické vlastnosti, zejména ve vztahu k pokožce. - rašelina čistí pleť, detoxikuje ji a zároveň přispívá k obnově její pružnosti a pevnosti, zlepšuje krevní oběh, podporuje imunitu kůže, vizuálně omlazuje a rovněž narušuje tukové buňky.
  • Koloidní stříbro je nejvšestrannější pro své antibakteriální a protivirové účinky.
  • Koloidní zlato, které má schopnost zpomalit proces stárnutí a má významný pozitivní vliv na metabolismus.
  • Kadidlo z Ománu extrahované z pouštního keře Boswellia serrata, nazývaného též olibana, působí protizánětlivě – antibakteriální, antivirové a protiplísňové působení a má i pozitivní účinek na hojení jizev, strií a akné; regeneruje a vyhlazuje pokožku, působí proti bolesti kloubů, zlepšuje dýchání a pozitivně ovlivňuje imunitní procesy.
  • Mořská sůl  napomáhá zmírnění podráždění a svědění v důsledku kožních onemocnění jako je ekzém, psoriáza a akné. To také podporuje krevní oběh a omlazení buněk.

Tyto produkty jsou složeny výhradně z ekologicky čistých přírodních ingrediencí té nejvyšší kvality bez jakýchkoli umělých konzervačních látek. Veškerá péče představuje dokonalou souhru dvou důležitých aspektů, a to léčebných a wellness – zdravého životního stylu, který je preventivně zaměřen na ošetření kůže a to nejen na těle, ale i na obličeji. Velkou přidanou hodnotou těchto léčebných postupů je vedle terapeutického účinku také péče o krásu.  Staráme se o pokožku celého těla přirozeným způsobem a tím zabraňujeme jejímu stárnutí, dochází k hydrataci pokožky, její výživě a dodání potřebných minerálů a vitamínů. Účinnost těchto nových léčebných postupů je velmi vysoká.

 

 

0 0