menu
Rezervace Gold G+ Club
Roll down

Tým 

scrolldown

 

 

Ing. Marián Rapáč, MSc., MBA, Ph.D.
Managing Director

Před nástupem do GALA HOTELS, s. r. o. pracoval Marián např. na pozici regionálního ředitele prodeje a marketingu, kde měl na starosti 5 hotelů v Mariánských Lázních. Kromě hotelnictví vystudoval také marketingové komunikace, ekonomiku, absolvoval obor pedagogiky v České republice, cestovní ruch a event management v zahraničí. V současné době se dále vzdělává v oboru marketing.

Tel.: +420 354 619 480, E-mail: marian.rapac,galahotels,cz

 

 

 

Iva Růžičková
Sales Manager

Iva vystudovala Hotelovou školu v Mariánských Lázních, a proto má také blízko k hotelnictví a cestovnímu ruchu. Mnoho let pracovala v obchodních pozicích. Specializuje se na MICE cestovní ruch a skupinový cestovní ruch. Iva rozvíjí business development společnosti GALA HOTELS, s. r. o. a projekty typu Kids World.

Tel.: +420 354 619 440, E-mail: iva.ruzickova,galahotels,cz

 

 

 

Kateřina Zbíralová
Financial Manager

Kateřina vede účetní a ekonomické oddělení z pozice finančního managera, kontroluje výstupní reporty pro účetnictví. Má několikaleté zkušenosti v účetní a daňové oblasti. Je odborníkem na různé typy účetních a výkazových standardů i metod na české účetní předpisy. Před nástupem do společnosti GALA HOTELS, s. r. o. pracovala více než 10 let jako vedoucí ekonomického oddělení.

Tel.: +420 354 619 401, E-mail: ekonom,galahotels,cz

 

 

 

Jaroslava Kalová
Junior Financial Managera

 

Tel.: +420 354 697 240, E-mail: provoz,galahotels,cz

  

Věra Hlaváčková
HR Manager

Uplynulých dvanáct let pracovala Věra v oboru lidských zdrojů. Specializuje se na nové inovativní přístupy a zaměřuje se na optimalizaci procesů ve snaze zvýšit efektivitu práce a spokojenost zaměstnanců. Její odborné znalosti zahrnují management lidských zdrojů, recruitment a rozvoj lidských zdrojů a řízení dalších projektů v oblasti lidských zdrojů. Ve svém volném čase se věnuje rodině a relaxuje při kvalitní hudbě a současné literatuře. 

Tel.: +420 354 619 449, E-mail: personalni,galahotels,cz

  

Zuzana Fiury
F&B Manager

U předchozího zaměstnavatele začínala svou kariéru v odbytových střediscích hotelu Excelsior a postupně se vypracovala na Restaurant Managera v hotelu Excelsior. Má odborné vzdělání v oboru gastronomie a později si doplnila i ekonomické vzdělání. Na základě výborných výsledků a zkušeností s vedením týmu u spol. GALA HOTELS, s. r. o. přijala nabídku pracovat jako F&B Manager hotelu Excelsior a v současné době patří do řídícího týmu hotelu Chateau Monty SPA Resort ****, jejíž hlavním úkolem je kvalitativně posunout služby hotelu na úroveň nejlepších mariánskolázeňských hotelů.

Tel.: +420 354 697 240,  E-mail: zuzana.fiury,galahotels,cz

 

Ing. Tereza Mirvaldová
F&B Manager

Tereza k nám nastoupila z bankovní sféry, kde řadu let řídila několik poboček v Karlovarském kraji. Vystudovala Bankovní institut v Karlových Varech. Tereza je primárně odpovědná za koordinaci každodenního fungování provozního oddělení, včetně odbytových a výrobních středisek. Ze své pozice dohlíží na kvalitu poskytovaných služeb, především gastronomii.

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: provoz2,galahotels,cz

 

 

Dominika Novozámská
F&B Manager

Po absolvování Středního odborného učiliště si doplnila vzdělání maturitou. V gastronomii pracuje téměř 20 let. V posledním roce provozovala svoji vlastní restauraci v Mariánských Lázních. Cílem Dominiky je „zvednout“ úroveň obsluhy a kuchyně v hotelech společnosti GALA HOTELS.

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: provoz3,galahotels,cz

 

 

Gabriela Chvalová
F&B Manager

 

Tel.: +420 354 619 402,  E-mail: provoz.monty,galahotels,cz

 

 

Daniela Čechová
Front office Manager

Daniela vystudovala Hotelovou školu v Kladně. Do našeho týmu nastoupila před dvěma lety se zkušenostmi z mezinárodního hotelového řetězce a velmi rychle se adaptovala. Miluje výzvy, řešení zapeklitých situací a interakci mezi klientem a managementem. Do všeho jde na 120 %. Nevymýšlí důvody, ale způsoby, jak věci měnit a chtít je udělat lepšími.

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: daniela.cechova,galahotels,cz

 

 

 

Dagmar Povondrová
Wellness Manager

Dagmar vystudovala Střední zdravotní školu a dále si své vzdělání doplnila o několik kurzů v oboru wellness a lázeňství. V milulém zaměstnání pracovala jako vrchní setra a v naší společnosti přijala výzvu a nastoupila na pozici SPA Managera. Svou práci má velmi ráda, od svých kolegů vyžaduje dobře odvedenou práci i dobrou pracovní morálku. Pro Dagmar je důležitá spokojenost jak klientů, tak i zaměstnanců.

  Tel.: +420 354 697 111, E-mail: balneo,galahotels,cz

 

 

 

Martina Slavíčková
Wellness Manager

Martina poprvé nastoupila na Chateau Monty SPA Resort v roce 2001 jako terapeutka a začala si rozšiřovat svojí kvalifikaci o další kurzy. V roce 2016 přijala nabídku vést tým celého SPA a Wellness oddělení hotelu. Má neustálou chuť tvořit nové služby. Chuť a umění vytvořit z mlhavého zadání inovaci, která bude dávat smysl a povede k výsledku. Přináší do týmu pohodu a chuť se každý den smát. Svojí práci miluje, a proto se i nadále vzdělává v nových trendech Medical SPA & Wellness.

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: spa,galahotels,cz