menu
Rezervace Guest Club
Roll down

Tým 

scrolldown

 

 

Mgr. et Ing. Marián Rapáč, MSc., MBA, Ph.D.
Managing Director

Před nástupem do GALA HOTELS, s. r. o. pracoval Marián např. na pozici regionálního ředitele prodeje a marketingu, kde měl na starosti 5 hotelů v Mariánských Lázních. Kromě hotelnictví vystudoval také marketingové komunikace, ekonomiku, absolvoval obor pedagogiky v České republice, cestovní ruch a event management v zahraničí. Vystudoval doktorandské studium v oboru marketing a magisterské studium práv. 

Tel.: +420 354 619 480, E-mail: marian.rapac,galahotels,cz

 

 

 

Kateřina Zbíralová
Financial Manager

Kateřina vede účetní a ekonomické oddělení z pozice finančního managera, kontroluje výstupní reporty pro účetnictví. Má několikaleté zkušenosti v účetní a daňové oblasti. Je odborníkem na různé typy účetních a výkazových standardů i metod na české účetní předpisy. Před nástupem do společnosti GALA HOTELS, s. r. o. pracovala více než 10 let jako vedoucí ekonomického oddělení.

Tel.: +420 354 619 401, E-mail: ekonom,galahotels,cz

 

 

Iveta Bartková
Sales Manager

Iveta vystudovala Střední hotelovu školu  s oborem cestovní ruch v Uherském Hradišti.  V GALA HOTELS, s.r.o. pracuje na pozici obchodního manažera provozoven společnosti. Zaměřuje se na objednávky a rezervace a klientský servis. Zprostředkovává komunikaci mezi novými a stávajícími obchodními partnery a zajišťuje prezentaci hotelu.

Tel.: +420 354 619 440,  E-mail: sales,galahotels,cz

 

 

Daniela Čechová
Front office Manager

Daniela vystudovala Hotelovou školu v Kladně. Do našeho týmu nastoupila se zkušenostmi z mezinárodního hotelového řetězce a velmi rychle se adaptovala. Miluje výzvy, řešení zapeklitých situací a interakci mezi klientem a managementem. Do všeho jde na 120 %. Nevymýšlí důvody, ale způsoby, jak věci měnit a chtít je udělat lepšími.

 Tel.: +420 354 697 111, E-mail: daniela.cechova,galahotels,cz

 

 

 

Martina Slavíčková
Wellness Manager

Martina poprvé nastoupila na Chateau Monty SPA Resort v roce 2001 jako terapeutka a začala si rozšiřovat svojí kvalifikaci o další kurzy. V roce 2016 přijala nabídku vést tým celého SPA a Wellness oddělení hotelu. Má neustálou chuť tvořit nové služby. Chuť a umění vytvořit z mlhavého zadání inovaci, která bude dávat smysl a povede k výsledku. Přináší do týmu pohodu a chuť se každý den smát. Svojí práci miluje, a proto se i nadále vzdělává v nových trendech Medical SPA & Wellness.

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: spa,galahotels,cz

      

Viktor Osička
Resident Manager

Ve společnosti GALA HOTELS, s. r. o. Viktor navázal na předchozí bohatou praxi v oboru i mimo něj. Zúročuje své organizační a technické zkušenosti při zajišťování hladkého a bezproblémového chodu provozu hotelů. V jeho gesci jsou veškeré záležitosti spojené s provozem budov, jejich vybavením, kontrolní činností, bezpečností, prevencí apod. Komunikuje se servisními společnostmi a partnery zajišťujícími služby i dodávky materiálu či zboží. Zastupuje a doplňuje F&B manažera koordinací  restauračního úseku. 

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: provoz2,galahotels,cz

 

Jaroslav Beránek
Šéfkuchař

Jaroslav má mnohaletou praxi nejen v České republice, ale i v zahraničí. Jeho práce je pro něj koníčkem, což se odráží na vysoké kvalitě a profesionalitě kuchyně pod jeho vedením. Držení úrovně stávajících receptů a postupů i jejich zdokonalování jdou ruku v ruce s novými trendy a inspirací z tuzemských i zahraničních kuchyní. Má rád tradice i nové technologie, které povyšují gastronomii na tu nejvyšší úroveň. Jeho cílem je, aby kolektiv hotelové kuchyně předkládal hostům pestrou a harmonickou gastronomii.

Tel.: +420 354 619 111,  E-mail: monty,galahotels,cz

Jakub Procházka
Zástupce šéfkuchaře

Pravou rukou šéfkuchaře je jeho zástupce Jakub, společně se s Jaroslavem výborně doplňují při plánování, realizaci a dohledu nad hotelovým menu. Jakubovou specialitou jsou špičkové masité pokrmy a studená kuchyně, variace  chutných salátů a předkrmů. Připravuje zajímavé pokrmy i pro speciální dietní a nutriční požadavky jako dětská, bezlepková, bezlaktózová, vegetariánská či veganská strava. Pokrmy připravené Jakubem nelze na bohatých švédských stolech přehlédnout. Nejen, že skvěle chutnají, ale jsou vždy i velmi lákavě servírovány.

Tel.: +420 354 619 111, E-mail: monty,galahotels,cz

Olga Bandurovyč
Housekeeping manager

Během uplynulých šesti let se Olga svojí pečlivostí a profesionalitou vypracovala na řídící pozici hotelového servisu. Zná dopodrobna každý detail práce pokojských a efektivně tak zajišťuje chod týmu v hotelu Excelisor. Obstarává objednávky a kontakt s dodavateli prádla, hygienického a drogistického zboží, úklidových přípravků a s dalšími subjekty, spolupracujícími s GALA HOTELS, s.r.o. Olga je garantem efektivity práce a spokojenosti zaměstnanců, zajišťujících úklid a funkčnost hotelu, která se odráží na vysokém standardu služeb pro hosty. 

Tel.: +420 773 095 327, E-mail: housekeeping,galahotels,cz

Anna Vikorová
Housekeeping manager

Anna zúročuje u společnosti GALA HOTELS, s.r.o. své mnohaleté zkušenosti z oblasti houskeepingu. Stejně jako praxi s řízením týmu a logistikou u předchozícho zaměstnavatele. Aktuálně maximální péčí věnuje každému detailu v hotelových pokojích, kontroluje připravenost a funkčnost vybavení. Organizuje a dohlíží na tým hotelových pokojských, zajišťujících úklid nejen pokojů, ale i wellness, lázeňských a společenských prostor. Zodpovídá za kontakt s hosty a jejich spokojenost zejména s ubytovací části hotelu.

Tel.: +420 724 015 498, E-mail: housekeeping,galahotels,cz