menu
Rezervace Guest Club
Chateau Monty SPA Resort

VÝJIMEČNÝ ŽIVOTNÍ STYL v Mariánských Lázních

Elegantní a sofistikovaný styl s prvotřídní nabídkou hotelů řetězce GALA HOTELS nabízí našim náročným hostům vřelé přivítání.

Obchodní jednání & akce

Diskrétní prostředí našeho hotelu Monty také velmi dobře poslouží pro vaše obchodní jednání, firemní prezentace a večírky. Díky servisnímu portfoliu může hotel Chateau Monty Spa Resort hostit akce mezinárodního významu. V létě je k dispozici prostorná panoramatická terasa s výhledem na Mariánské Lázně a v zimě lze využít konferenčních prostor salónku Egärlander s barem. Pronájem moderní technologie a další služby jsou součástí našeho zákaznického servisu.

Léčebný wellness a péče

Rozmazlující, dobíjecí a celková relaxace; každý hotel řetězce GALA HOTELS je místem k úniku ode všech problémů a starostí. Ve velmi schopných rukách našich odborných terapeutů je každá procedura prováděna v soukromí a uvolněném prostředí lázeňských pokojů.

Výživa, pohyb, spánek a stres jsou čtyři hlavní faktory ovlivňující vaše zdraví, váš výkon a vaši pohodu. Tyto faktory se neustále ve vzájemném vztahu mění. Dosažení pozitivní a trvalé změny předpokládá holistický (celostní) přístup k léčbě vycházející z hlubokých mezioborových znalostí.

Nabízíme mimo jiné tyto léčebné programy:
- Detoxikační programy
- Programy pro regeneraci a vitalitu
- Programy wellness zážitkové

 

Naše hotely v Mariánských Lázních

Speciální nabídka

Zpříjemněte si svůj pobyt rezervací přímo na našich hotelových stránkách. Vyberte si některou z našich speciálních nabídek nebo pobytových balíčků, získejte tu nejlepší cenu a ušetřete peníze. Pokud si rezervujete přímo u nás, získáte vždy tu nejlepší a nejnižší cenu.